Am Obstmarkt 11, 71522 Backnang

Monterów instalacji wodociągowych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Poszukujemy monterów instalacji wodociągowych, grzewczych i klimatyzacyjnych do naszej firmy partnerskiej w Baden Württemberg

Zadania: instalacja rur wodociągowych i gazowych, instalacja urządzeń sanitarnych, grzewczych, chłodniczych, ich uruchomienie i konserwacja.

Oferujemy:

  • 1500 Euro netto jako dochód początkowy
  • Kwaterę w pensjonacie, zapewnianą przez naszą firmę
  • Sprzyjające warunki pracy
  • Pewne zaplecze firmy niemieckiej
  • Rekompensatę za nadgodziny
  • Odzież roboczą, obuwie ochronne
  • Załatwianie spraw, porady w języku polskim

Wymagania w stosunku do idealnego kandydata są następujące:

  • Kwalifikacje zawodowe
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zdobyte w tej samej dziedzinie
  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Znajomość języka niemieckiego, co najmniej poziom zaawansowany (B1)
  • Zaletą jest własny samochód

W celu zdobycia dodatkowych informacji prosimy zwrócić się do naszego biura lub zgłosić swoją kandydaturę online.

Ja zglaszam swoja kandydature »