Am Obstmarkt 11, 71522 Backnang

Mechaników do samochodów, osobowych i ciężarowych oraz autobusów

Poszukujemy mechaników do samochodów, osobowych i ciężarowych oraz autobusów do naszej firmy partnerskiej w Baden Württemberg.

Zadania: naprawa i serwis samochodów osobowych i ciężarówek. Diagnostyka komputerowa, naprawa silnika, wymiana i naprawa hamulców, ABS, przekładni kierowniczej itp. Przede wszystkim montaże mechaniczne i mniejsze montaże elektroniczne.

Oferujemy:

  • Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • Wynagrodzenie od 2000 Euro netto za 170 godzin jako dochód początkowy
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Rekompensatę za nadgodziny
  • Odzież roboczą, obuwie ochronne
  • Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zdobyte w tej samej dziedzinie
  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Znajomość języka niemieckiego, co najmniej poziom zaawansowany (B1)
  • Zaletą jest własny samochód

W celu zdobycia dodatkowych informacji prosimy zwrócić się do naszego biura lub zgłosić swoją kandydaturę online.

Ja zglaszam swoja kandydature »