Am Obstmarkt 11, 71522 Backnang

Villanyszerelő

Villanyszerelő állás Németországban, Baden Württembergi partnercégeinknél, magyaroknak német nyelvtudással.

VillanyszerelőA villanyszerelő feladatai:

  • Kapcsolószekrények és vezérlések kábelezése, felépítése
  • Kábelek és vezetékek méretre vágása
  • Elosztók és kapcsolók bekötése
  • Perifériás készülékek összeszerelése és üzembe helyezése
  • Elektromos karbantartás

Amit kínálunk magyar villanyszerelőknek:

  • 2000 Euró nettó kezdő jövedelemtől, 170 ledolgozott munkaóránál
  • Kedvező munkakörülmények
  • Német cég biztos háttere
  • Túlórapótlék, műszakpótlék
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő
  • Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények a következők:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • PLC ismeretek előnyt jelentenek
  • Kapcsolási rajz olvasása előfeltétel
  • Önálló munkavégzés
  • Német nyelvtudás, legalább haladó (B1-es) szinten
  • Saját gépkocsi előnyt jelent

További információkért kérem forduljon irodánkhoz, vagy adja be jelentkezését online!

Ha szeretne Németországban dolgozni, érdekli villanyszerelő állás és a németországi munka, várjuk jelentkezését!

A villanyszerelő állásról:

A villanyszerelő mindenütt dolgozik, ahol elektromosságra szükség van, legyen az világítás, elektromotorok működtetése, vagy a meleg víz előállítása villanybojlerrel. Ő alakítja ki az épületek villamos rendszerét: fogyasztásmérő helyet hoz létre, elosztó berendezést, erősáramú- és épületinformatikai vezetékhálózatot szerel. A világítási berendezések és készülékek is az ő munkája révén lépnek működésbe. Munkájához tartozik a villámhárító, vagy a napelemek szerelése is. Megjavítja az elektromos készülékeket, gondoskodik a karbantartásukról, kezelésük betanításáról. Munkája során ellenőrző méréseket, vizsgálatokat és beállításokat végez a megfelelő eszközök alkalmazásával. Épületekben (lakóházak, ipari és gazdasági létesítmények) szereli vagy javítja az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszert villamos gépek és berendezések, villamos csatlakozó-berendezések kivitelezését, felújítását, karbantartását, javítását végzi. Munkáját műszaki dokumentáció alapján, a szakmai szabályok és követelmények figyelembevételével végzi, munkájáról dokumentációt készít.