Am Obstmarkt 11, 71522 Backnang

MIG/MAG hegesztő illetve AWI hegesztő

MIG/MAG hegesztő illetve AWI hegesztő állás Németországban Baden Württembergi partnercégeinknél, magyaroknak, német nyelvtudással.

HegesztőFeladatok:

  • A cégeink profiljától függően, acélszerkezetek, vagy csövek illetve gépalkatrészek hegesztése különböző hegesztési eljárásokkal.

Amit kínálunk:

  • 2000 euró nettó kezdő jövedelemtől,170 munkaóránál
  • Kedvező munkakörülmények
  • Német cég biztos háttere
  • Túlórapótlék, műszakpótlék
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő, hegesztő pajzs
  • Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények a következők:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Német nyelvtudás, legalább haladó (B1-es) szinten
  • Saját gépkocsi előnyt jelent
  • Egyes cégeknél elvárás az érvényes minősítés

További információkért kérem forduljon irodánkhoz, vagy adja be jelentkezését online!

Ha szeretne Németországban dolgozni, érdekli ez az állás és a németországi munka, várjuk jelentkezését!

A MiG/MAG hegesztésről általánosságban:

A MIG/MAG egy sokoldalú hegesztési eljárás, mellyel a hegesztőanyagot nagyon jó kihozatallal és valamennyi hegesztési helyzetben lehet alkalmazni. Az eljárást széles körben használják a könnyű- és középvastag anyagú acélszerkezeteknél, valamint olyan ötvözött alumínium szerkezeteknél, melyeknél a kézi munkavégzésre magas arányban van szükség. A porbeles huzalok megjelenésével alkalmazása növekszik a nehéz acélszerkezeteknél is.

Argon védőgázas wolfram-elektródos ívhegesztés (AWI hegesztés). Az argon védőgázas AWI-hegesztéskor a wolfram-elektród és az alapanyag között húzott ívet argon gázburok veszi körül. A gázburok hatásossága nagymértékben függ a gáz sűrűségétől és a hegesztés sebességétől. A hegesztési sebesség növelésekor előfordulhat, hogy az ív kilép a védőgázburokból.